Oklejanie
Samochodów

Oklejanie Samochodów i Całkowita Zmiana Koloru

Reklama Na Samochodach

Reklama na samochodach to powszechnie stosowany sposób promocji firmy. Czy rzeczywiście jest ona efektywna? Z pewnością tak! Dzięki umieszczeniu reklamy na pojazdach służbowych dociera ona wszędzie tam, gdzie się nimi poruszamy. Pozwala to na dotarcie do nowych rynków i daje szansę na zdobycie nowych, nie tylko lokalnych klientów. Reklamę taką odbiorcy zobaczyć mogą w wielu miejscach, wszędzie tam gdzie się porusza firmowy samochód. Reklama umieszczana na pojazdach stanowi również skuteczną metodę odświeżania wyglądu firmowych pojazdów. Reklama przysłaniająca okna zapobiega zaglądaniu do wnętrza pojazdów przez niepowołane osoby.

Oklejanie Tuningowe

Zapraszamy indywidualnych klientów, którzy chcą aby ich auto nabrało niepowtarzalnego, spersonalizowanego charakteru. Oferujemy pomoc grafików, którzy pomogą stworzyć unikalny projekt grafiki np. w stylu „rajdowym”. Jesteśmy także w stanie odtworzyć wzory grafik sprzed lat, np. legendarną grafikę Martini z rajdu Monte Carlo.

Odmień wizerunek swojego auta. Bądź indywidualny.

Całkowita Zmiana Koloru Samochodu

Często się zdarza, że kupiony przez nas samochód nie ma wymarzonego koloru. Producenci folii proponują nam kilkadziesiąt różnych kolorów, zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej. Paleta barw folii do zmiany koloru jest dużo większa niż oferta fabryczna producentów aut. Ten sposób tuningu auta przyszedł do nas z zachodu. Fol Design Studio oferuje całkowitą zmianę koloru auta zgodnie z najnowszymi trendami.

Zalety całkowitego oklejenia samochodu folią

  • łatwy demontaż i powrót do pierwotnego koloru
  • brak śladów kleju na lakierze po zdjęciu foli
  • folia stanowi znakomitą ochronę oryginalnego lakieru przed zarysowaniami
  • możliwa dowolna ilość zmiany koloru bez ingerencji w oryginalny lakier

Zapewniamy, że po zakończeniu, w przypadku prawidłowo naklejonej folii, efekt potrafi być zdumiewający.

Zamów oklejenie samochodu. Zadzwoń!